«ТЕАТРАЛЬНІ ОБРІЇ» ВІДКРИВАЮТЬ ТАЛАНТИ!

23 квітня 2021 року підбито підсумки обласного фестивалю-конкурсу театральних колективів «Театральні обрії», який проходив з 24 березня до 23 квітня у режимі онлайн. Особливістю цьогорічного змагання був не лише дистанційний формат проведення заходу, коли журі оцінювало виступи по надісланим відео конкурсних вистав, а й активність аматорських театральних колективів, які ніколи не брали участь у фестивалі-конкурсі «Театральні обрії». Конкурсну програму показав 41 учасник театральних колективів будинків та палаців культури, центрів культури і дозвілля, центру професійно-технічної освіти, палацу для дітей та юнацтва, міських, сільських та селищних територіальних громад Сумщини, які представили різні за жанрами роботи: драму, комедію, інтермедію, казку, скетч, мюзикл, театральні мініатюри тощо.Журі конкурсної програми, яке очолив артист Сумського обласного театру для дітей та юнацтва, заслужений артист України, Сергій Федосенко, визначило переможців у кожній з номінацій та вікових категорій.

Маємо задоволення представити цьогорічних переможців.

«Краща вистава»:

– аматорський театр «Вектор» Комунального закладу «Дружбівський міський Палац культури» Дружбівської міської територіальної громади, керівник – Ірина Ткаченко, режисер-постановник – Тетяна Кабанова (номінація «Аматорські театральні колективи», молодша вікова категорія); https://www.youtube.com/watch?v=q47iZiaNUcMї

– аматорське творче експериментальне об’єднання «Діти Мельпомени» Конотопського міського будинку культури «Зоряний» Конотопської міської територіальної громади, керівник – Сергій Завалій (номінація «Аматорські театральні колективи», старша вікова категорія); https://www.youtube.com/watch?v=Xd_q6OpffLI

– Народний художній колектив Театр юних «Шпаківня» Комунального закладу Сумський Палац дітей та юнацтва, керівник – Світлана Загоняйко (номінація «Народні (зразкові) аматорські театральні колективи», молодша вікова категорія); https://www.youtube.com/watch?v=2KijRy9DLvk

– народний аматорський театр Конотопського міського будинку культури «Зоряний» Конотопської міської територіальної громади, керівник – Людмила Фесенко, режисер-постановник – Олександр Фесенко (номінація «Народні (зразкові) аматорські театральні колективи», старша вікова категорія). https://www.youtube.com/watch?v=qlRu1CRBI70

«Краща режисерська постановка»:

– театральний колектив «Діти Мельпомени» Комунальної установи Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 29, керівники – Віталія Товста та Олена Древаль (номінація «Аматорські театральні колективи», молодша вікова категорія); https://www.youtube.com/watch?v=9puISy_l_Cw

– аматорський драматичний гурток «Дивограй» Андріївського будинку культури-філії Центру культури Кролевецької міської ради, керівник – Тетяна Сокур (номінація «Аматорські театральні колективи», старша вікова категорія); https://www.youtube.com/watch?v=xow-17rad8sї

– народний аматорський молодіжний театр «Чудаки» Комунального закладу «Центр культури і дозвілля» Чернеччинської сільської ради, керівник – Тетяна Анісімова (номінація «Народні (зразкові) аматорські театральні колективи», молодша вікова категорія); https://www.youtube.com/watch?v=4h4BV_PXRj0

– народний аматорський театр Шевченківського сільського клубу-філії Комунального закладу «Центр культури, дозвілля та спорту» Попівської сільської ради, керівник – Ольга Назаренко (номінація «Народні (зразкові) аматорські театральні колективи», старша вікова категорія). https://www.youtube.com/watch?v=Mp0JhIIfoY0

«Краща акторська робота»:

– театр естрадних мініатюр «Кроки за сценою» Центру культури Кролевецької міської ради, керівник – Наталія Часник (номінація «Аматорські театральні колективи», молодша вікова категорія); https://www.youtube.com/watch?v=TifmdCj1Bug

– група-супутник народного аматорського театру Путивльського будинку культури Путивльської міської територіальної громади, керівник – Жанна Горбовцова (номінація «Аматорські театральні колективи», старша вікова категорія); https://www.youtube.com/watch?v=ltHEmB5qW6Y

– колектив-супутник народного аматорського театру «Перевесло» Комунального закладу «Миколаївський центр культури і дозвілля» Миколаївської селищної територіальної громади, керівник – Петро Мороз (номінація «Народні (зразкові) аматорські театральні колективи», молодша вікова категорія); https://www.youtube.com/watch?v=Di_9eUKTaTE

– народний аматорський театр «Перевесло» Комунального закладу «Миколаївський центр культури і дозвілля» Миколаївської селищної територіальної громади, керівник – Петро Мороз (номінація «Народні (зразкові) аматорські театральні колективи», старша вікова категорія). https://www.youtube.com/watch?v=cGrlqnKqVUg

Також згідно з рішенням журі дипломами з відзнакою нагороджено:

«За збереження традицій українського музично-драматичного театру» народний аматорський театр «Орфей» Комунального закладу «Лебединський міський будинок культури» виконавчого комітету Лебединської міської ради (керівник – Микола Корсун); https://www.youtube.com/watch?v=01qQQbdPMwA

«За оригінальну інтерпретацію твору» театральний гурток «Народжені в ПТО» Державного навчального закладу «Охтирський центр професійно-технічної освіти» Охтирської міської територіальної громади, керівник – Микола Обуховський; https://www.youtube.com/watch?v=JDaEyzbwv6o

«Наймолодший кращий актор» учасник аматорської дитячої драматичної студії «Супутник» Комунального закладу «Лебединський міський будинок культури» виконавчого комітету Лебединської міської ради, керівник – Микола Корсун Микола Древаль; https://www.youtube.com/watch?v=XZ5q3sqF1Tk

«За гідне втілення авторського задуму» відмічено два колективи: аматорський театральний колектив «Асорті» Комунального закладу «Охтирський міський центр культури і дозвілля «Кнєжа» Охтирської міської територіальної громади, керівник – Світлана Корнієнко та аматорську драматичну студію «Асорті» Комунального закладу «Середино-Будський центр культури і дозвілля» Середино-Будської міської ради, керівник – Катерина Кармазіна, режисер-постановник – Тетяна Рубін; https://studio.youtube.com/video/bkT2ZbGC_E4/edithttps://www.youtube.com/watch?v=dWRb0zKwYi8

«Краща мініатюра» народний театр гумористичних мініатюр «Сміхограй» Грунського сільського будинку культури Грунської сільської територіальної громади, керівник – Тетяна Сокол; https://www.youtube.com/watch?v=4IpsROaH1vg

«За популяризацію сучасної української драматургії» аматорська театральна студія «Купе №5» Конотопського міського будинку культури «Зоряний» Конотопської міської територіальної громади, керівник – Світлана Зінов’єва та народний аматорський театр «Фантазія» Центру культури і дозвілля Липоводолинської селищної ради, керівник – Вікторія Хекало, режисер-постановник – Дмитро Хіляй. https://www.youtube.com/watch?v=1XKBKuDnWgY

Вітаємо наших колег і пишаємося їх досягненнями!

Джерело: https://www.facebook.com/Department.Culture/

Игорь Арманов

Share

Моментальный кредит на карту онлайн здесь Вход в личный кабинет. Отзывы клиентов на портале

Добавить комментарий

Наш сайт использует файлы cookies, чтобы улучшить работу и повысить эффективность сайта. Продолжая работу с сайтом, вы соглашаетесь с использованием нами cookies и политикой конфиденциальности.

Принять