Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

У північній частині Криму також почав відчуватися брак води

Last updated on 25.09.2020

У північній частині окупованого Криму також почав відчуватися брак води. Окупанти починають вводити обмеження щодо подачі води і на Південному березі Криму.

Про це повідомив гендиректор російського ГУП “Вода Криму” Володимир Баженов.

Через пересохлі свердловини воду в 29 сіл північного Криму доставлятимуть цистернами. Для цього планується перерозподілити автоцистерни, а також закупити нові, повідомив Володимир Баженов.

Крім того, в 39 поселеннях Криму, де з кінця серпня воду подають за графіком (кілька годин на день), спостерігаються збої в роботі системи водопостачання.

Зокрема, у багатьох районах Сімферополя через низький тиск жителі не отримують воду з водопроводу навіть належні дві години на добу. Наприклад, у 45 багатоповерхівках вода не піднімається вище п’ятого поверху. Люди змушені ходити “з відрами” і самостійно набирати воду з бака, який встановили в кожному кварталі Сімферополя.

Крім того, в зношеній системі водопостачання почалися регулярні поломки, які не дозволяють подавати воду вчасно. Жителі також скаржаться, що водогінна вода в Сімферополі має жовто-коричневий відтінок.

Джерело: https://censor.net/ua/n3220533

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Наш сайт использует файлы cookies, чтобы улучшить работу и повысить эффективность сайта. Продолжая работу с сайтом, вы соглашаетесь с использованием нами cookies и политикой конфиденциальности.

Принять