Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

З 1 серпня вступають в силу нові правила адаптивного карантину: що заборонено. СПИСОК

З 1 серпня в Україні починають діяти нові правила карантинних обмежень, згідно з якими всі регіони буде розділено на зелену, жовту, помаранчеву і червону зони.

Згідно з постановою Кабміну адаптивний карантин в Україні продовжений до 31 серпня 2020 року.

Залежно від епідеміологічної ситуації всі регіони буде поділено на декілька зон: зелену, жовту, помаранчеву і червону за рівнем епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Зелена зона передбачає: — перебування у громадських будівлях в масках або респіраторах; — проведення масових заходів: не більше 1 людини на 5 квадратних метрів; — кінотеатри із заповненістю на 50%; — перевезення пасажирів тільки в межах сидячих місць.

Жовта зона (+ обмеження зеленої), забороняється: — відвідування установ соціального захисту, в яких перебувають люди похилого віку, крім тих, що надають послуги кризово.

Помаранчева зона (+ обмеження жовтої), забороняється: — діяльність закладів розміщення (хостели, туристичні бази тощо), окрім готелів; — діяльність розважальних закладів, ресторанів у нічний час; — планові госпіталізації в лікарнях; — спортзали, фітнес-центри, заклади культури; — прийом нових змін в дитячі табори; — обмеження для масових заходів: 1 людина на 20 квадратних метрів та не більше 100 людей.

Червона зона (+ обмеження помаранчевої), забороняється: — робота громадського транспорту; — відвідування закладів освіти; — діяльність ТРЦ, кафе та ресторанів.

Перетин кордону: з країн “зеленої зони” – потрібен тільки страховий поліс. Для країн із “червоної зони” – потрібен поліс + самоізоляція на 14 днів або ПЛР-тест.

Регіоном із значним поширенням COVID-19 вважається регіон, в якому наявна одна з таких ознак:

  1.  Завантаженість ліжок у закладах охорони здоров’я, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, становить більш як 50 відсотків;
  2.  Середня кількість тестувань методом ПЛР та ІФА становить менше ніж 24 на 100 тис. населення протягом останніх семи днів;
  3.  Коефіцієнт виявлення випадків інфікування COVID-19 становить більш як 11 відсотків;
  4.  Показник динаміки зростання випадків інфікування COVID-19 становить більш як 10 відсотків.
  5.  Показник динаміки зростання випадків інфікування COVID-19 застосовується у разі реєстрації більше восьми випадків на 100 тис. населення сумарно за останні сім днів. Джерело: Урядовий портал

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Наш сайт использует файлы cookies, чтобы улучшить работу и повысить эффективность сайта. Продолжая работу с сайтом, вы соглашаетесь с использованием нами cookies и политикой конфиденциальности.

Принять