Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

У голови Сумської ОДА з’явився третій зам

6 липня голова Сумської ОДА Роман Грищенко представив ще одного свого заступника. Ним став Сергій Пахольчук, який з березня цього року на громадських засадах працював радником глави області з питань житлово-комунального господарства. Що відомо про новий заступник голови ОДА?

Сергій Пахольчук народився 3 липня 1972 року в Донецьку. У 1995 році закінчив Донбаську держакадемію будівництва і архітектури за спеціальністю «Водопостачання, каналізація, охорона і раціональне використання водних ресурсів», кваліфікація – інженер-будівельник. Працював в ДКП «Донецькміськводоканал», директором ТОВ «Донбитсервіс» (м.Донецьк), директором ТОВ «СКФ« Укрстройсервіс »(м.Донецьк), начальником виробничо-технічного відділу управління КП« Макіївський міськводоканал ».

З грудня 2011-го по листопад 2014-го – начальник відділу розрахунку ефективності використання енергоресурсів департаменту тарифної політики та регулювання відносин у сфері централізованого водопостачання та водовідведення Нацкомісії, що здійснює держрегулювання в сфері комунальних послуг України (м.Київ). З листопада 2014 по травень 2016 р – заступник директора департаменту систем життєзабезпечення та житлової політики – начальник управління інженерних систем Мінрегіонрозвитку (м.Київ).

З травня по липень 2016 р – в.о начальника УЖКГ Білоцерківської міськради (Київська область), а з липня 2016- го по вересень 2017 року – заступник мера м Біла Церква.

З лютого 2018 року по травень 2020 го надавав консультаційні послуги Мінрегіонрозвитку по впровадженню реформ в Україні – відповідно до укладеного договору з громадським союзом «Фонд підтримки реформ в Україні» як ФОП.

З березня 2020 м.Сергіїв Пахольчук призначений радником голови Сумської ОДА, а тепер – його заступником. Тепер у Романа Грищенко – три заступники: Сергій Банніков, Тетяна Мироненко і Сергій Пахольчук.

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Наш сайт использует файлы cookies, чтобы улучшить работу и повысить эффективность сайта. Продолжая работу с сайтом, вы соглашаетесь с использованием нами cookies и политикой конфиденциальности.

Принять