Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

На Глухівщині жінку притягнули до відповідальності, хоча вона своєчасно сплачувала за комунальні послуги

30 червня жінка звернулася до суду із заявою, вказуючи, що судовим наказом від 23 червня 2020 року стягнуто з неї на користь Глухівського комунального виробничого управління водогінно-каналізаційного господарства заборгованість за послуги з технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем в сумі 356 грн. 73 коп., судовий збір у розмірі 210 грн. 20 коп.

Вона просить скасувати зазначений судовий наказ, оскільки за користування послугами, які надає Глухівське комунальне виробниче управління водогінно-каналізаційне господарство, вона вчасно сплачує кошти згідно розрахунків, що підтверджує квитанціями, тому вважає, що сума боргу нарахована стягувачем безпідставно.

Дослідивши матеріали справи, суд дійшов висновку, що заява підлягає до задоволення, а судовий наказ – скасуванню, оскільки з матеріалів справи вбачається, що між сторонами має місце спір, правильне вирішення якого можливе лише при його розгляді в порядку позовного провадження. Повідомляється на сайті Глухівського міськрайсуду.

Джерело: hlukhiv.info

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Наш сайт использует файлы cookies, чтобы улучшить работу и повысить эффективность сайта. Продолжая работу с сайтом, вы соглашаетесь с использованием нами cookies и политикой конфиденциальности.

Принять