На Глухівщині жінку притягнули до відповідальності, хоча вона своєчасно сплачувала за комунальні послуги

30 червня жінка звернулася до суду із заявою, вказуючи, що судовим наказом від 23 червня 2020 року стягнуто з неї на користь Глухівського комунального виробничого управління водогінно-каналізаційного господарства заборгованість за послуги з технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем в сумі 356 грн. 73 коп., судовий збір у розмірі 210 грн. 20 коп.

Вона просить скасувати зазначений судовий наказ, оскільки за користування послугами, які надає Глухівське комунальне виробниче управління водогінно-каналізаційне господарство, вона вчасно сплачує кошти згідно розрахунків, що підтверджує квитанціями, тому вважає, що сума боргу нарахована стягувачем безпідставно.

Дослідивши матеріали справи, суд дійшов висновку, що заява підлягає до задоволення, а судовий наказ – скасуванню, оскільки з матеріалів справи вбачається, що між сторонами має місце спір, правильне вирішення якого можливе лише при його розгляді в порядку позовного провадження. Повідомляється на сайті Глухівського міськрайсуду.

Джерело: hlukhiv.info

Алёнка Ткаченко

Share

Добавить комментарий

Наш сайт использует файлы cookies, чтобы улучшить работу и повысить эффективность сайта. Продолжая работу с сайтом, вы соглашаетесь с использованием нами cookies и политикой конфиденциальности.

Принять