Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Жителів Сумщини, які 11 червня їхали мікроавтобусом «Київ-Шостка», просять самоізолюватися

18 червня у Шостці був підтверджений новий випадок захворювання коронавірусною інфекцією. Його лабораторно підтвердили у 46-річної жінки, яка приїхала з Києва. Зараз вона проходить лікування в інфекційному відділенні Шосткинської ЦРЛ, передає shostka.info.

Як повідомляє мер Шостки Микола Нога, 11 червня жінка їхала з Києва до Шостки в мікроавтобусі Мерседес білого кольору, який вирушав о 13:00 від станції метро «Лісова». Усіх, хто їхав у цьому ж автобусі, просять самоізолюватися на 14 діб, а в разі погіршення здоров’я — звертатися до сімейних лікарів.

«Шановні шосткинці! Повідомляю, що хвора на короновірусну інфекцію жінка, яка лікується зараз в інфекційному відділенні ЦРЛ, їхала з Києва до Шостки на мікроавтобусі Мерседес білого кольору. Автобус відправлявся 11.06.20 р. в 13-00 від метро «Лесная» Прошу всіх, хто їхав цим автобусом, обмежити контактування 14 діб. В разі погіршення здоров‘я, звертайтесь до сімейних лікарів. Бережіть своє здоров‘я», – написав Микола Нога.

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Наш сайт использует файлы cookies, чтобы улучшить работу и повысить эффективность сайта. Продолжая работу с сайтом, вы соглашаетесь с использованием нами cookies и политикой конфиденциальности.

Принять