Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

На Сумщині знову перекривали дорогу через адмінреформу

«Кабмін, почуй нас!», – ці слова у вівторок, 16 червня, скандували учасники акції, що перекрили біля Путивля рух на трасі Суми-Глухів, біля перехрестя доріг до сіл Мазівка і Руднєво.

Передісторією її стало тривалий конфлікт, пов’язаний з рішенням Кабміну про примусове, всупереч волевиявленню жителів, приєднання цих сіл, розташованих поряд з Путивлем, до Новослобідський ОТГ, розташованої набагато далі від цих населених пунктів.

А причиною акції стало засідання Кабміну, яке відбулося 12 червня, в п’ятницю, за ходом якого жителі цих сіл дуже уважно стежили в соцмережах. Але, як заявили обурені учасники акції, крім абстрактних обіцянок «вирішити« технічну проблему протягом доби», ніякої конкретики вони більше не почули.

І почекавши чотири дні, жителі сіл Мазівка, Руднєво і селища Новослобідського перекрили трасу. До жителям цих сіл також приєдналися солідарні з ними путивляни, а також невелика делегація села Мачулища, також висловила бажання приєднатися до Путивльської ОТГ.

Путивльськие ведомости

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Наш сайт использует файлы cookies, чтобы улучшить работу и повысить эффективность сайта. Продолжая работу с сайтом, вы соглашаетесь с использованием нами cookies и политикой конфиденциальности.

Принять