Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

У Путивлі мітингувальники перекривали трасу (відео)

Last updated on 28.05.2020

Сьогодні, 27 травня, у Путивлі на перехресті біля пам’ятника князю Ігорю та Ярославні відбулася акція «За єдину громаду!», під час якої мітингувальники перекрили головну вулицю міста і трасу Суми-Глухів.

Учасниками акції були переважно жителі Руднівської сільської ради та педагоги, повідомляють «Путивльські відомості». Захід вони назвали попереджувальним і спрямованим проти спроб розірвати Путивльський район на дві громади, не враховуючи при цьому інтересів та бажань людей, які тут живуть.

Міський голова Путивля Валерій Волков подякував громадянам за сміливість і активність. Як виявилося, розпочата акція дала свої позитивні результати: у Сумській ОДА вже призначили засідання комісії, яку до цього не могли зібрати два роки, і розглянуть проблеми реформування Путивльського району. На комісію запросили представників Путивльської громади і учасників акції.

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Наш сайт использует файлы cookies, чтобы улучшить работу и повысить эффективность сайта. Продолжая работу с сайтом, вы соглашаетесь с использованием нами cookies и политикой конфиденциальности.

Принять