Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

У Глухові автобуси в рейс 22 травня не підуть

Про це повідомляє місцеве видання Неделя – 22 травня, в зв’язку з пом’якшенняv карантину, мали б відновитись приміські перевезення та міські маршрутки. І перевізники, і пасажири з нетерпінням чекали на це. Та, як стало відомо, їхати в рейси 22 травня ніхто не зможе, бо уряд не оприлюднив відповідну постанову.

“Ми декілька днів готувались до відновлення роботи. Зробили все, як того вимагалось. До вечора чекали, але Сумська ОДА, як організатор перевезень, так і не дала нам згоду на відновлення роботи з 22 травня. Бо, як пояснили, не викладена ніде постанова уряду” розповів журналісту начальник автостанції «Глухів» Олександр Никончук.

Перший рейс з Глухова був запланований на 4.50 ранку.

Як зазначив перевізник по міських маршрутах Олег Дмитренко, громадський транспорт також через неопубліковану постанову не зможе виїхати і по місту.

Про те, згадану постанову можно знайти на Урядовому порталі за Інтернет-посиланням: ПОСТАНОВА від 20 травня 2020 р. № 392

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Наш сайт использует файлы cookies, чтобы улучшить работу и повысить эффективность сайта. Продолжая работу с сайтом, вы соглашаетесь с использованием нами cookies и политикой конфиденциальности.

Принять