Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Глухівська міськрада звільнила директора лікарні Кияшка, який оголошував голодування: “Останньою краплею” стали некоректно подані в НСЗУ дані

На сесії Глухівської міськради 20 травня депутати більшістю голосів підтримали пропозицію достроково розірвати контракт із директором КНП Глухівської міської лікарні Анатолієм Кияшком. “За” було 20 голосів.

“Прогалини в трудовій діяльності в Анатолія Івановича на посаді керівника лікарні мали накопичувальний ефект. На контакт із керівництвом міста він ішов неохоче. У бажанні влади вирішувати супутні проблеми медзакладу спільно Кияшко традиційно шукав політичний підтекст. Останньою краплею стали некоректно подані статистичні дані в НСЗУ, у зв’язку з чим медпрацівникам була затримана заробітна плата. Замість того, щоб посилити амплітуду в роботі в такий напружений момент, Анатолій Іванович вважав за краще перекласти відповідальність на плечі інших, упускаючи той факт, що підписантом документів є він. Громадський осуд в інтернет-просторі змусив “генерального” піти на крайні заходи – оголосити голодування”, – наголошується в публікації.

Директор лікарні був відсутній на засіданні, оскільки перебував на лікарняному.

“Кияшко звільнять із займаної посади в перший день після виходу на роботу з лікарняного. Буде оголошено конкурс на посаду директора лікарні, який обіцяють провести згідно з правилами – чесно і прозоро, при цьому максимально інформуючи громадськість”, – наголошується в публікації.

Джерело: Глухів.інфо

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Наш сайт использует файлы cookies, чтобы улучшить работу и повысить эффективность сайта. Продолжая работу с сайтом, вы соглашаетесь с использованием нами cookies и политикой конфиденциальности.

Принять