Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

В “ЄС” заявили, що “сфабриковані фрагменти” записів розмови нібито Байдена і Порошенка, які опублікував Нардеп Деркач – це російська провокація

Народний депутат України Андрій Деркач оприлюднив аудіоматеріали, які можуть свідчити про вплив ексвіцепрезидента США Джозефа Байдена на п’ятого президента України Петра Порошенка. В “Європейській солідарності” Петра Порошенка назвали це “російською провокацією”, а записи “сфабрикованими фрагментами”, щоб втягнути Україну у виборчу кампанію в США і зруйнувати двопартійну підтримку Києва.

“Ми оприлюднимо записи телефонних розмов із голосами, схожими на голоси Петра Порошенка і Джозефа Байдена, що свідчать про факти міжнародної корупції та держзраду на найвищому державному рівні”, – сказав Деркач у вівторок під час онлайн-конференції в агентстві “Інтерфакс-Україна”.

За словами Деркача, записи він отримав від журналістів-розслідувачів, а сам запис розмов робив особисто Порошенко.

Перша тема записів, як зазначив депутат, стосується отримання “$1 млрд в обмін на збереження схем Burisma і міжнародної корупції”. Записи, як зазначає Деркач, датовані 2015-2016 роками, в них, зокрема, йдеться про необхідність звільнення на той час генпрокурора Віктора Шокіна, “який тоді розслідував справу Burisma і вийшов на Байдена”.

Депутат стверджує, що отриманий від США $1 млрд був спрямований на отримання військових держзамовлень підприємствами, що мають стосунок до Порошенка.

Друга тема записів, як розповів Деркач, стосується розвалу парламентської коаліції і майбутніх виборів у лютому 2016 року. “Порошенко визнає, що коаліції немає… замість того, щоб виконати вимоги Конституції та оголосити перевибори, Петро Олексійович дотримувався обіцянок, даних особисто Байдену, і блокував відставку Кабміну”, – пояснив Деркач.

“Ці розмови чітко показують… Україною керував Байден”, – заявив депутат.

Також, за його словами, в аудіозаписах йдеться про вплив Байдена через наглядові ради великих держпідприємств.

“Ми передали всі наявні сьогодні в нашому розпорядженні багатогодинні записи разом із заявою про держзраду, а також факти міжнародної корупції до Офісу генерального прокурора… для реєстрації кримінального провадження”, – підсумував Деркач.

У пресслужбі “Європейської Солідарності” відреагували на цю подію такою заявою: “Оприлюднені проросійським депутатом Деркачем аудіофрагменти сфабриковано заради дискредитації України і штучного її втягнення в американську виборчу кампанію. По суті це російська провокація, яка не має нічого спільного з дійсністю. Її мета підірвати двопартійну підтримку України з боку Сполучених Штатів, за 5 років вибудувану президентом Петром Порошенком, повернути нашу державу в зону російського впливу і послабити міжнародну проукраїнську коаліцію.

Не випадково ключовим спікером у цій справі є представник п’ятої колони, відомий своїми зв’язками з Росією, Андрій Деркач. Саме тому його пресконференція рясніє тезами російської пропаганди про нібито зовнішнє управління Україною.

Також варто звернути увагу на той факт, що одним із завдань пресконференції Деркача є лобіювання інтересів олігарха Коломойського, очевидно Приватбанк – це винагорода за участь у цій російській провокації”.

Джерело: Цензор нет

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Наш сайт использует файлы cookies, чтобы улучшить работу и повысить эффективность сайта. Продолжая работу с сайтом, вы соглашаетесь с использованием нами cookies и политикой конфиденциальности.

Принять