Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Глухівського начальника відсторонили від посади

Сьогодні був відсторонений від займаної посади Руслан Павленко, начальник глухівського управління соціального захисту. Відносно нього розпочато службове розслідування. Причиною розглядів стали скарги городян, у тому числі учасників АТО, передає hlukhiv.info.

Виконуючим обов’язки керівника УСЗН призначено Сергія Сороку, раніше звільнений Павленком і відновлений на посаді Сумським адміністративним судом у квітні поточного року. Руслан Павленко не буде виконувати функціональні обов’язки начальника, поки не закінчиться службове розслідування.

Згідно з порядком і з постановою Кабміну, термін проведення службового розслідування становить не більше одного місяця. У разі необхідності цей термін може бути збільшений, але не більше ніж до двох місяців.

Відзначимо, Руслан Павленко обіймає посаду начальника Управління соцзахисту з 25 березня 2019 року розпорядженням мера Мішеля Терещенка за результатами конкурсного відбору.

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Наш сайт использует файлы cookies, чтобы улучшить работу и повысить эффективность сайта. Продолжая работу с сайтом, вы соглашаетесь с использованием нами cookies и политикой конфиденциальности.

Принять