Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Майже півмільйона гривень поліція Сумщини хоче сплатити фірмі, яка фігурувала у кримінальних провадженнях

Як пише видання sumy.today, сьогодні, 12 травня, у системі публічних закупівель ProZorro Головне управління Національної поліції в Сумській області оприлюднило повідомлення про намір укласти договір із приватним виробничо-комерційним підприємством “Авангард-Н”.

Йдеться про капітальний ремонт будівлі щенятника кінологічного центру ГУНП в Сумській області. Очікувана вартість закупівлі складала понад 580 тис грн, проте у відкритих торгах взяло участь аж 12 підприємств, що дало змогу зменшити витрати до 412 тис грн. Переможцем у торгах стало якраз ПВКП “Авангард-Н”.

У реєстрі судових рішень це підприємство згадується у кількох ухвалах слідчих суддів, які задовольняли клопотання поліції на тимчасовий доступ до документів, пов’язаних із договорами, які з цим підприємством укладали інші бюджетні установи. Зокрема, у червні минулого року слідча суддя Ковпаківського районного суду Сум Ольга Катрич надавала слідчій Сумського райвідділу поліції тимчасовий доступ до документів відділу освіти Нижньосироватської сільської ради у рамках розслідування кримінального провадження за фактом можливого внесення завідомо неправдивих документів до офіційних паперів щодо капремонту Старосільської школи службовими особами цього відділу освіти та підприємства “Авангард-Н”.

Цей же “Авангард-Н” фігурував іще в одному кримінальному провадженні за фактом можливої розтрати бюджетних коштів, виділених на капремонт харчоблоку Сумського міського клінічного пологового будинку Пресвятої Діви Марії.

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Наш сайт использует файлы cookies, чтобы улучшить работу и повысить эффективность сайта. Продолжая работу с сайтом, вы соглашаетесь с использованием нами cookies и политикой конфиденциальности.

Принять