Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Зеленський зміг зібрати з олігархів менше $ 14 млн для боротьби з коронавірусом

Загальний бюджет фонду з ліквідації наслідків COVID-19 при Офісі президента склав 374,62 млн грн ($ 13,85 млн у поточному курсу НБУ).

Про це заявив глава Офісу президента, секретар Координаційної ради з протидії поширенню COVID-19 Кирило Тимошенко з посиланням на прес-службу глави держави.

За словами чиновника, це недержавні кошти, за які закуповувалися медичні товари та засоби індивідуального захисту для боротьби з поширенням коронавируса в Україні. З них у 12 українських постачальників було закуплено продукції на 155,6 млн грн, у семи іноземних постачальників – на 182,6 млн грн.

На авіаційну доставку медзасобів було витрачено 33,6 млн грн, за ці кошти було організовано 21 рейсів. Витрати на митне оформлення, логістику і вантажні послуги склали 286 тис. грн.

Тимошенко нагадав, що всі ці кошти були зібрані після зустрічі президента Володимира Зеленського з найбільшими бізнесменами.

“Було вирішено, що вони (підприємці, – ред.) будуть допомагати країні проходити цей етап саме щодо закупівлі засобів захисту для наших лікарів, а також для інших служб – поліції, прикордонників і так далі. Бізнес погодився і фактично вніс гроші в цей фонд . І з цього фонду почалися закупівлі засобів захисту. Хочу відразу підкреслити: це – кошти бізнесу, це не бюджетні кошти “, – зазначив Тимошенко.

За його словами, згодом докладний звіт про використання коштів фонду буде надано бізнесменам, які його наповнювали, і за умови їх згоди – оприлюднений.

Як повідомлялося, Володимир Зеленський 16 березня зібрав олігархів і великих бізнесменів в Офісі президента, в ході якої президент обговорював з представниками бізнесу боротьбу з коронавірусів і наслідками епідемії.

Зокрема, мова йшла про допомогу із закупівлею та постачанням великих партій тестів, необхідного медичного обладнання, захисних та дезінфікуючих засобів.

Джерело: https://biz.censor.net.ua/n3193437

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Наш сайт использует файлы cookies, чтобы улучшить работу и повысить эффективность сайта. Продолжая работу с сайтом, вы соглашаетесь с использованием нами cookies и политикой конфиденциальности.

Принять