Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

У Кролевці дозволили роботу ринку

Сьогодні, 5 травня, розпорядженням Кролевецького міського голови Олександра Бобровицького, дозволено розпочати роботу підприємства Сумської облспоживспілки “Кролевецький ринок”. Проте, як і всі ринки України, він буде діяти з певними обмеженнями, передає 05453.com.ua.

Зокрема, дозволено працювати лише зареєстрованим операторам ринку харчових продуктів. Буде здійнюватися температурний скринінг, як робітників, так і відвідувачів. Усі мають бути в масках, а в доступності на території ринку повинні розміщуватися диспансери з антисептиком. Кількість відвідувачів, які можуть одночасно перебувати на території ринку, не повинна перевищувати розрахунку – один покупець на 10 кв. метрів торгівельної площі. Між робочими місцями реалізаторів мають бути витримана дистанція у 3 метри, а також встановлені захисні екрани між продавцем та покупцями з плівки або пластику. На території ринку повинна проводитися відповідна дезінфекція. Однією з умов до роботи ринку в період карантинних обмежень – це відсутність стихійної торгівлі.

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Наш сайт использует файлы cookies, чтобы улучшить работу и повысить эффективность сайта. Продолжая работу с сайтом, вы соглашаетесь с использованием нами cookies и политикой конфиденциальности.

Принять