Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Закон один для всіх: мер Конотопа записав відео на підтримку Марцінківа та Бондаренка

Прихильників “послаблення карантину” та “закону одного для всіх” серед мерів українських міст побільшало. Артем Семеніхін записав відео на підтримку “колег” – очільників Івано-Франківська та Черкас.

Мер Конотопа, відомий своєю прямотою у висловлюваннях та чітко вираженою націоналістичною позицією, висловив підтримку Руслану Марцінківу та Анатолію Бондаренку , пишуть Версії.

“Абсолютно підтримую та розділяю бажання навести лад в своєму місті мого близького друга, мера Івано-Франківська. Ніяких проявів расової ненависті з його боку не було. Було лише бажання, щоб в його місті дотримувались карантину і була законність”, – відмітив Артем Семеніхін

Мер Конотопа також порадив президенту та прем’єру набирати собі “кадри” з числа успішних міських голів, які ведуть свої громади до розвитку і борються за справедливість.

“Це є ті золоті кадри і той потенціал, з якого треба формувати органи виконавчої влади по всій державі – починаючи з міністерських крісел. Підтримую мерів Івано-Франківська та Черкас. Владо, не роби помилок і не шукай собі ворогів там, де ти можеш знайти собі підтримку, опору і своїх колег”, – прокоментував у відео мер Конотопа.

Відео на підтримку мерів Франківська та Черкас!!!#Черкаси #Франківськ

Опубліковано Артем Семеніхін – міський голова Конотопа Субота, 2 травня 2020 р.

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Наш сайт использует файлы cookies, чтобы улучшить работу и повысить эффективность сайта. Продолжая работу с сайтом, вы соглашаетесь с использованием нами cookies и политикой конфиденциальности.

Принять