Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Карантинні заходи в Путивльському районі на Великодні свята

Як повідомляють Путивльські відомості на засіданні Районної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій було розглянуто питання введення додаткових обмежувальних протиепідемічних заходів на час Пасхальньних свят.
Виходячи з того, що завдяки вжитим заходам епідемічна ситуація в районі залишається благополучною, жителі відповідально ставляться до дотримання карантинних вимог, комісія визнала можливим не вводити в святкові дні додаткових обмежень щодо пересування і перебування громадян.


Єдиний момент – настійне прохання до віруючих не відвідувати церков, не наближатися до культових споруд ближче 50 метрів. У святкові дні біля них планує нести чергування поліція. Мета рекомендації зрозуміла – не допустити скупчення людей і можливої ​​передачі вірусу.

Карантинные меры на Пасхальные праздникиНа заседании Районной комиссии по техногенно-экологической безопасности и…

Опубліковано Районная общественно-политическая газета "Путивльские ведомости" Пʼятниця, 17 квітня 2020 р.


У свою чергу, як повідомив тимчасово виконуючий обов’язки голови району Михайло Біряк, архієпископ Конотопський і Глухівський владика Роман пообіцяв забезпечити в храмах нашої єпархії дотримання всіх необхідних санітарно-епідемічних норм: щодо кількості людей, дистанції між ними, захисних засобів і так далі. Освячення пасок буде проводитися поза храмами. Буде і подвірний обхід, з освяченням, без контакту з людьми.


Михайло Васильович також закликав земляків з максимальною відповідальністю поставитися до дотримання під час Великодніх свят всіх карантинних норм, щоб це світле свято з нашої ж вини нічим не затьмилося.

“Питання про вжиття додаткових заходiв щодо протидії поширенню гострої респiраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавiрусом SARS-CoV-2, на об’єктах, якi продовжують дiяльнiстъ в умовах карантину, розглянуто сьогодні на засіданні районної комісії ТЕБ та НС
Члени комісії прийняли рішення не обмежувати пересування мешканців району та роботу торговельних закладів на період святкових вихідних за умови дотримання ними вимог постанови КМУ від 10.04.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2». Населенню наполегливо рекомендовано утриматись від відвідування культових споруд.

Крім того, рішенням комісії вводяться додаткові заходи щодо протидії поширенню гострої респiраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавiрусом SARS-CoV-2, на об’єктах, якi продовжують дiяльнiстъ в умовах карантину, зокрема на об’єктах, якi здiйснюютъ роздрiбну торгiвлю продуктами харчування:
1) реалiзацiя харчових продуктiв здійснюється тiльки зареєстрованими операторами ринку харчових продуктів;
2) знаходження на об’єкті торгiвлi не бiльше одного вiдвiдувача на 20 кв.м. торгiвельної площi;
3) наявна можливiстъ забезпечення дотримання вiдстаней мiж покупцями не менш, нiж 1,5 метри;
4) забезпечення достатньою кiлькiстю засобiв iндивiдуального захисту персоналу, який працює в зонi контакту (зокрема захист обличчя та очей, використання гумових рукавичок), контроль за їx своєчасною замiною (з розрахунку 1 маска на 2-3 години роботи) та безпечним видаленням.
Контроль за виконанням рішення комісії покладено на Путивльське відділення Глухівського відділу Національної поліції України в Сумській області”.

Питання про вжиття додаткових заходiв щодо протидії поширенню гострої респiраторної хвороби COVID-19, спричиненої…

Опубліковано Михаилом Биряком Пʼятниця, 17 квітня 2020 р.

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Наш сайт использует файлы cookies, чтобы улучшить работу и повысить эффективность сайта. Продолжая работу с сайтом, вы соглашаетесь с использованием нами cookies и политикой конфиденциальности.

Принять