Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Хаос в промовах і діях – Зеленський озвучив план реінтеграції Донбасу

Президент Володимир Зеленський озвучив своє бачення повернення контролю над тимчасово окупованими територіями в Донецькій і Луганській областях.

Про це він сказав в ефірі ток-шоу “Свобода слова Савіка Шустера”.

Подаємо відповідь президента, що стосується питання про реінтеграцію окупованих територій, повністю:

“Великий результат — повернемо наші території. Виведення буде військ, незаконних озброєних формувань. Обов’язково будемо контролювати наш кордон з РФ. І обов’язково там пройдуть вибори.

Хоча всі говорять про місцеві вибори. Я розумію, що це дуже важливо. Але важливо отримати свою територію перш за все.

Коли ти отримуєш свою територію, треба не забувати… тому що ми завжди кажемо: а кордон? Коли ми будемо його контролювати?

Ми знаєте що? А коли ми всіх людей, яких катували там довгі вже роки – а коли ми їх побачимо? Чи вони мертві – то повернемо їх батькам і вшануємо їх пам’ять. Чи вони, дай Боже, живі.

Як це можна зробити? Треба мати доступ туди. Тому для мене найголовніше: вийдуть війська, і ми зайдемо. Якщо ми зайдемо – ми одразу повернемо своїх людей до життя. До життя. Потім – кордон. Потім – вибори”, – сказав Зеленський.

Джерело: https://censor.net.ua/ua/n3189921

Один комментарий

Добавить комментарий

Наш сайт использует файлы cookies, чтобы улучшить работу и повысить эффективность сайта. Продолжая работу с сайтом, вы соглашаетесь с использованием нами cookies и политикой конфиденциальности.

Принять