Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

ПРО ДОДАТКОВІ ОБМЕЖЕННЯ КАРАНТИНУ

У районах Сумської області почали вводити обмеження, а десь і заборони на пересування людей на час Великодніх свят, а саме з 8-ї ранку 18 квітня по 6-ту ранку 21 квітня. Суспільне дізналось, де саме ввели такі “обмеження” та чи може місцева влада заборонити людям виходити на вулицю, пише UA:СУМИ.

Ввести обмеження рекомендувала обласна комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Першими обмеження ввели у Ромнах. У рішенні комісія вказала, що людям “забороняється” виходити на вулицю у вихідні дні. За це 17 квітня проголосував виконавчий комітет.

15.04.2020 відбулося засідання виконавчого комітету міської ради Виконкомом прийнято рішення «Про запобігання поширенню…

Опубліковано Роменська Міська Рада Пʼятниця, 17 квітня 2020 р.

Журналісти Суспільного телефонували міському голові Ромен Сергію Салатуну. На питання, як виходити до магазину, або в аптеку, чи вигуляти собаку, – він відповів, що це не заборонено, але люди мають це робити згідно з правилами карантину.

У Недригайлівському районі заборонили масові скупчення людей, наприклад, у церквах, на дитячих майданчиках тощо, на період свят.

ПРО ДОДАТКОВІ ОБМЕЖЕННЯ КАРАНТИНУ

Опубліковано Недригайлівською Рдою Пʼятниця, 17 квітня 2020 р.

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Наш сайт использует файлы cookies, чтобы улучшить работу и повысить эффективность сайта. Продолжая работу с сайтом, вы соглашаетесь с использованием нами cookies и политикой конфиденциальности.

Принять