ПРО ДОДАТКОВІ ОБМЕЖЕННЯ КАРАНТИНУ

У районах Сумської області почали вводити обмеження, а десь і заборони на пересування людей на час Великодніх свят, а саме з 8-ї ранку 18 квітня по 6-ту ранку 21 квітня. Суспільне дізналось, де саме ввели такі “обмеження” та чи може місцева влада заборонити людям виходити на вулицю, пише UA:СУМИ.

Ввести обмеження рекомендувала обласна комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Першими обмеження ввели у Ромнах. У рішенні комісія вказала, що людям “забороняється” виходити на вулицю у вихідні дні. За це 17 квітня проголосував виконавчий комітет.

https://www.facebook.com/romny.vykonkom/posts/2858616394228366

Журналісти Суспільного телефонували міському голові Ромен Сергію Салатуну. На питання, як виходити до магазину, або в аптеку, чи вигуляти собаку, – він відповів, що це не заборонено, але люди мають це робити згідно з правилами карантину.

У Недригайлівському районі заборонили масові скупчення людей, наприклад, у церквах, на дитячих майданчиках тощо, на період свят.

https://www.facebook.com/nedr.rda/posts/2680577825398944

Михайло Шевченко

Share

Добавить комментарий

Наш сайт использует файлы cookies, чтобы улучшить работу и повысить эффективность сайта. Продолжая работу с сайтом, вы соглашаетесь с использованием нами cookies и политикой конфиденциальности.

Принять