Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Cумщина: Організацію мітингу розслідують як кримінал

Як повідомляє Голос України у місті Лебедині, що на Сумщині, міськвідділ поліції відкрив кримінальне провадження за фактом порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам.

Правоохоронці дали хід заяві, з якою до них звернулось управління Держпродспоживслужби в області. Там вважають, що міський голова Лебедина вчинив серйозні порушення та наражав на небезпеку людей, коли зібрав їх на території ринку під час карантину.

Про цю історію «Голос України» 6 квітня розповів у матеріалі  «Базарні мітингарі проігнорували карантин». Люди протестували проти закриття місцевого ринку, позаяк для багатьох це було єдиним джерелом заробітку. Земляків підтримав міський голова Лебедина Олександр Бакликов. Він запевнив, що місцева влада на боці людей і їй краще знати, як забезпечити життєдіяльність населеного пункту.

Володимир ЧЕРНОВ.

Фото з сайту sts.sumy.ua

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Наш сайт использует файлы cookies, чтобы улучшить работу и повысить эффективность сайта. Продолжая работу с сайтом, вы соглашаетесь с использованием нами cookies и политикой конфиденциальности.

Принять