Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

ВООЗ назвала носіння масок новою нормою існування людства.

Носіння масок та інших засобів індивідуального захисту стане новою нормою існування для людей, поки не буде винайдений спосіб перемогти коронавірус.

Такий песимістичний прогноз зробив у інтерв’ю ВВС спеціальний представник Всесвітньої організації охорони здоров’я з питань пандемії коронавірусу Девід Набарро. Він вважає, що в новій реальності індивідуальний захист стане життєвою необхідністю, адже поки що невідомо, коли буде винайдено вакцина від коронавірусу і як організм людини відреагує на лікування: «Я впевнений, що якась форма індивідуального захисту стане нормою. Нам всім доведеться вчитися жити з новою реальністю».

Нагадаємо, 23 січня Всесвітня організація охорони здоров’я заявляла, що не вважає спалах коронавірусу надзвичайною ситуацією міжнародного значення, а лише проблемою Китаю.

27 січня ВООЗ підвищила рівень загрози поширення нового коронавірусу на світовому рівні з помірного до високого.

11 березня Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила, що захворюваність на коронавірус у світі набула характеру пандемії.

Автор: UA.NEWS Фото: РБК

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Наш сайт использует файлы cookies, чтобы улучшить работу и повысить эффективность сайта. Продолжая работу с сайтом, вы соглашаетесь с использованием нами cookies и политикой конфиденциальности.

Принять