Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Путивльський міський голова Валерій Волков привітав мешканців громади

Last updated on 18.04.2020

Дорога Громада!
Брати і сестри !
Вітаю Вас зі святом світлого і святкового Господнього входу в Єрусалим! Сьогодні на шляху важких випробувань, кожному з нас доведеться усвідомити і переосмислити своє ставлення до всього того, що відбувається і зрозуміти, що все те, що ми заслужили в очах Бога, є підсумки нашої діяльності, діяльності кожного з нас. Сьогодні наше життя залежить не від випадку вірусного зараження нашого тіла, а від ступеня осквернення нашого християнського життя і самої душі, яка від Хрещення дана кожному з нас. Жити по – християнськи, значить жити по совісті, а совість у душі і є сам Бог, і таке обов’язкове духовне наповнення людських душ вождів і простих людей, є запорукою успішного існування самої національної спільності будь-якої країни.
Нехай цей важкий 2020 свята входу Господнього в Єрусалим, буде святом входження Господа в наші душі, в наші серця, в нашу багатостраждальну Україну!
Слава Христу!

Дорогая Громада ! Братья и сёстры ! Поздравляю Вас с праздником светлого и праздничного Господнего входа в Иерусалим !…

Опубліковано Валерієм Волковим Неділя, 12 квітня 2020 р.

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Наш сайт использует файлы cookies, чтобы улучшить работу и повысить эффективность сайта. Продолжая работу с сайтом, вы соглашаетесь с использованием нами cookies и политикой конфиденциальности.

Принять