Путивльський міський голова Валерій Волков привітав мешканців громади

Дорога Громада!
Брати і сестри !
Вітаю Вас зі святом світлого і святкового Господнього входу в Єрусалим! Сьогодні на шляху важких випробувань, кожному з нас доведеться усвідомити і переосмислити своє ставлення до всього того, що відбувається і зрозуміти, що все те, що ми заслужили в очах Бога, є підсумки нашої діяльності, діяльності кожного з нас. Сьогодні наше життя залежить не від випадку вірусного зараження нашого тіла, а від ступеня осквернення нашого християнського життя і самої душі, яка від Хрещення дана кожному з нас. Жити по – християнськи, значить жити по совісті, а совість у душі і є сам Бог, і таке обов’язкове духовне наповнення людських душ вождів і простих людей, є запорукою успішного існування самої національної спільності будь-якої країни.
Нехай цей важкий 2020 свята входу Господнього в Єрусалим, буде святом входження Господа в наші душі, в наші серця, в нашу багатостраждальну Україну!
Слава Христу!

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=159043275579938&id=100044227998046

Михайло Шевченко

Share

Добавить комментарий

Наш сайт использует файлы cookies, чтобы улучшить работу и повысить эффективность сайта. Продолжая работу с сайтом, вы соглашаетесь с использованием нами cookies и политикой конфиденциальности.

Принять