Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Блюзнірство по-Глухівськи: городяни не перестають забруднювати природу

Last updated on 18.04.2020

Тема прибирання сміття та очищення природного простору від оного на просторах інтернету представлена ​​досить широко. Стосується вона і Глухівщини. Щороку спостерігається одна і та ж картина: люди свідомо перетворюють красиві природні куточки в смітник, здебільшого складається з поліетиленових пакетів, пластикових і скляних пляшок.

Не змогла стримати свого обурення користувач мережі Фейсбук Mariya Mariya, яка побувала в Кудрін Яру і побачила там гори сміття.

“Взагалі я не любителька писати пости, хоча іноді так і сверблять руки! Але сьогодні то що я побачила повалило мене в обурення !!!! Що б хоч як то расскрасіть своє вимушене ув’язнення в зв’язку з карантином, ми з подругою вирішили влаштувати велопрогулянку! Стало зрозуміло куди ж нам поїхати? Давно живу в Глухові, але не разу не була в гарному як мені здавалося місці (бачила у багатьох своїх друзів в соціальних мережах) Місце це називають “Кудрін Яр”. Вирішили поїхати туди. Доїжджаючи до цього місця думаю ну зараз будуть і у мене красиві фото! Але не тут то було! Те що я побачила повалило мене в шок !!!

Люди як так можна ??? Це ж схоже на міське звалище !!!! Адже це робиться цілеспрямовано !!!!! Хто приїжджає і спеціально вивозить сюди це сміття! Я знаю що багато хто любить відпочивати в цьому місці, приїжджають смажити шашлик! Люди невже так складно прибрати за собою? ??????? Або на крайній випадок спалить те сміття який залишається після Вас ???? Вообщем-то вражень маса! Очікування, реальність !!! “
, – написала глуховчанка.

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Наш сайт использует файлы cookies, чтобы улучшить работу и повысить эффективность сайта. Продолжая работу с сайтом, вы соглашаетесь с использованием нами cookies и политикой конфиденциальности.

Принять