Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Мер Кролевця на перепутті – релігія чи законність

Кролевецька міська рада раптово вирішила спитати у містян: дотримуватись Законів та карантинних заходів, або почати святкувати Великодні свята! При цьому, станом на 11.04.2020р. в районі офіційно підтверджено 18 випадків захворювань на COVID-19.

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ!
НАМ НЕОБХІДНА ВАША ДУМКА!

На пошту Кролевецької міської ради надійшов лист-доручення щодо введення обмежувальних протиепідемічних заходів на період карантину, зокрема щодо пересування та перебування громадян в громадських місцях у вихідні та святкові дні ( з 00 год 01 хв суботи до 6 год 00 хв першого робочого дня після вихідних (святкових) днів).
Як ви зрозуміли, мова йде про Великдень та період з 18 по 20 квітня 2020 року включно.

Як будемо контролювати/обмежувати масові зібрання, нічні походи до церкви та недільне святкування?
Адже, стільки сил і коштів витрачено на боротьбу з коронавірусом у Кролевецькій громаді, стільки людей чемно залишаються вдома на час карантину,що ігнорувати «святкові» обмеження не можна.

Які ваші думки з цього приводу?

p.s. У деяких містах підприємці та пекарські підприємства вже готують партії освячених пасок аби зменшити масовість походів вірян до церкви напередодні свята.

Залишайте в коментарях пропозиції, думки, поради – як бути?

з Олександр Бобровицький

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Наш сайт использует файлы cookies, чтобы улучшить работу и повысить эффективность сайта. Продолжая работу с сайтом, вы соглашаетесь с использованием нами cookies и политикой конфиденциальности.

Принять