Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

У травні Україна повинна йти на роботу – Шмигаль опублікував стратегію виходу з карантину

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль оприлюднив стратегію поступового виходу України з карантину.
Схему стратегії Шмигаль оприлюднив у Telegram,
“У травні Україна повинна йти на роботу. В яких умовах, в яких нових соціальних стандартах, в яких часових рамках – це ті питання, над якими Уряд працює разом з аналітиками”, – написав Шмигаль.

В опублікованій ним інфографіці зазначено, що режим надзвичайної ситуації зберігатиметься до початку червня.

Часовий відрізок від початку травня до початку червня позначено як “Україна йде на роботу”. Уряд обіцяє частково зняти обмеження на роботу громадського транспорту і запровадити зміщений графік робочого дня. Також передбачено кредитну підтримку малого і середнього бізнесу та створення 500 тисяч нових робочих місць.

Від початку червня і до початку липня передбачено період під назвою “нові соціальні стандарти життя”. Очікується, що громадський транспорт відновить у цей період роботу, але вже за новими правилами. Буде завершено навчальний рік, дозволять відвідувати зони відпочинку, послаблять умови самоізоляції для літніх людей.

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Наш сайт использует файлы cookies, чтобы улучшить работу и повысить эффективность сайта. Продолжая работу с сайтом, вы соглашаетесь с использованием нами cookies и политикой конфиденциальности.

Принять